Kariyer Dergisi

İşveren MArKası® Yaratmanın Öyküsü…

Nov 17th, 2011 | By admin | Category: Kariyer Dergisi

Marka geliştirme, isim bilinirliği yaratma müşterilere vaat sunmanın ötesindedir. Marka geliştirme bir ruh yaratma & onu hem şirket içinde hem de şirket dışında tüm paydaşlara duyurma çalışmasıdır. İşveren markası ise “şirketin iyi bir yer olarak algılanması” anlamına gelir. Pazarlana dünyasında tüm kavramlar ilk olmak üzerine kurulup ilerliyor. Yeni kurulan ve rakiplerinin yaptığının aynısını yapan işletmelerin [...]Kariyer mi – Evlilik mi?

Sep 6th, 2011 | By admin | Category: Kariyer Dergisi

Uzlaşma iyi birşeydir… Ancak çok kolay elde edilirse o zaman kuşku duymak gerekir. Leigh BUCHANAN, 2006 Sanırım tüm yazı boyunca bu cümlelerin hayatımızdan neler götürdüğünü bulmaya çalışacağız. Hayat döngüsü aslında büyük bir çoğunluğumuz için aynı sabitte ilerliyor. Doğum, büyüme, eğitim, iş, aile ve döngünün 2. tekrarı. Kuşkusuz işimiz hayatımızın büyük bir kısmını oluşturuyor, bu nedenle [...]Orta Düzey Yöneticilik Ortadan Kalkıyor mu?

Sep 6th, 2011 | By admin | Category: Kariyer Dergisi

Mutlu bir evlilik için gerekli olan “çiftin ne kadar uyumlu olduğu değil, uyumsuzluklarla nasıl başa çıkabildiğidir” demiş Leo Tolstoy (1828 – 1910). Üzerinden yüzyıl geçmesine karşın bu ifade içinde barınan felsefe hala iş yaşamımızı domine etmeye devam ediyor… Geride bıraktığımız 2010’a ve son 10 yıla bir dönüp baktığımızda iş hayatına hakim olan X kuşağı; daha [...]
シアリス バイアグラ ed 治療 勃起不全